Kamerové systémy, bezpečnostní kamery


Megapixelová IP kamera Vivotek IP8136W F2

6776,- Kč s DPH
5600,- Kč bez DPH

Kvalitní interiérová IP kamera s pevným objektivem a v oblasti IP kamer poměrně ojedinělým širokým úhlem záběru 90° horizontálně. Nabízí vysoké rozlišení HD (1280x800) při 25fps. Kamera je vybavena mikrofonem pro snímání zvuku okolí s velmi ysokou citlivostí, která umožní dobrou srozumitelnost rozhovoru probíhajícího ve vzdálenosti i více než 5m od kamery. Firmware kamery obsahuje mnoho pokročilých funkcí, jako detekce pohybu s výstupem na alarm, maskování privátních zón, převrácení obrazu, detekce manipulace s kamerou atd. Je možné současné připojení až 10-ti klientů. Kamera je umístěna v elegantním a malém DOME krytu z kvalitního plastu. Držák kamery v krytu je vybaven naklápěcím mechanismem v rozsahu, který umožní montáž kamery na strop i stěnu. Kameru lze napájet pouze po datovém kabelu (PoE) v normě 802.3af. V ceně kamery je robustní obslužný software CMS. Tento zastane kompletní práci kamerového systému s až 32 kamerami. Skládá se ze tří komponent - server / klient / přehrávač. Dále je součástí konfigurační software, který vás provede celou konfigurací sítě, včetně nastavení pro přístup z internetu. Kamera podporuje standard ONVIF pro kompatibilitu se zařízeními jiných výrobců. Konfigurace připojení v běžných sítích je velmi snadná, včetně zpřístupnění přes internet. Kamera podporuje vnější přístup i na internetové přípojce s dynamicky přidělovanou IP adresou, ke kterému nabízí výrobce kamery vhodný DDNS server a automatickou registraci k jeho využití přímo z menu kamery na jedno kliknutí. Není tedy nutno připlácet svému poskytovateli internetu za rezervaci statické IP adresy a kameru lze snadno vdáleně monitorovat i na všech ADSL/VDSL linkách, což je nejrozšířenější internetové připojení v ČR.

Obrazový snímač: CMOS 1/4" 1280x800
Objektiv: f=2,5, F2,0
Úhel záběru: 90° horizontálně
Minimální osvětlení: 0,45LUX
Videokomprese: H.264/MJPEG/MPEG4
Podpora sledování přes mobilní telefony: ano, 3GPP
Protokoly přenosu: IPv4, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP/RTP/RTCP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, PPPoE, QoS, CoS, SNMP, and 802.1X
Slot na MicroSD pro lokální záznam klipů nebo snímků při alarmu
Rozměry: 90 x 50mm / 143g
Napájení: PoE 802.3af (48V) / 3,84W

Videoukázka z této kamery: ZDE (přepněte přehrávač na HD 720p)

Není-li níže označení "Skladem", dostupnost na INFO. (Uveďte prosím kód nebo název poptávaného zboží)


  • Kód: IP-120


Vaše IP adresa je: 3.231.217.107
Copyright © 2023 Kamerové systémy|KamerováTechnika.cz - Brno Design by L.Ch. Zákaz kopírování jakéhokoliv obsahu bez písemného souhlasu vlastníka webu!